| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Benim bilgisayarımı bu adam çalsın!

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 19.10.2010, 19:10 Güncelleme Tarihi: 17.02.2011, 15:58
Etiketler:
flash bellek hırsız
Benim bilgisayarımı bu adam çalsın!

İsveçli , her ne kadar hala bir hırsız olsa da, bilgisayarın asıl sahibini mağdur etmek istemedi.

Herhangi bir eşyanızın çalınmasını tabii ki istemezsiniz. Hele ki konu sizinle ilgili en çok kişisel bilgiyi taşıyan bilgisayarınız olursa, büyük hüsran yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi de kaybettiğiniz bilgisayar değil, içerisindeki sizin için paha biçilemez bilgilerdir.

İsveçli bir , Umea Üniversitesi'nden bir profesörün dizüstü bilgisayarını çaldı. Çantasında cüzdanı, kredi kartları ve dizüstü bilgisayarı bulunan profesörden sadece bilgisayarını ve ilginç bir şekilde kütüphane kartını çalan hırsız kayıplara karıştı. Fakat daha sonra ya pişmanlıktan, ya da bilgisayar içini incelediğinde gördüğü çok fazla dökümandan etkilenmiş olacak ki, profesöre bilgisayarının tüm verisini, bir USB bellek ile geri yollamış.

"İnsanlık için bir umut duymamı sağladı" diyen profesör, hakkında konuştuğu kişinin bir hırsız olduğunu unutmuş olsa gerek.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Güncel Toplam kayıt: 12

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın