| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

, yeni 128 GB microSD kartını tanıttı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 09.12.2015, 19:10 Güncelleme Tarihi: 09.12.2015, 22:01
Etiketler:
samsung electronics samsung PRO Plus Samsung PRO Plus 128 GB
Samsung, yeni PRO Plus 128 GB microSD kartını tanıttı

, serisinin en yeni ürünü olan PRO Plus 128 GB mikroSD’yi tanıttı.

Bellek kartı hız performansında 'yeni bir çıta belirleyen' PRO Plus 128 GB mikroSD, MLC-bazlı bir çözüm için varolan en yüksek kapasiteyi sunuyor. serisinin bu yeni ürünü aynı zamanda aksiyon kameraları, insansız hava araçları, birinci sınıf akıllı telefonlar ve DSLR'ler kullanan ve gittikçe büyüyen müşteri tabanı için sorunsuz 4K kayıt ve oynatma ile yüksek hız ve depo alanı sunarak; gelişmiş multimedya bellek çözümlerinde yeni bir standart belirliyor.

128 GB mikroSD bellek kartının gelişi ile , müşterilere tüm video, fotoğraf ve multimedya depolama ihtiyaçlarını karşılayacak en yüksek bellek seviyesini sağlıyor. PRO Plus 128 GB bellek çözümü, sırasıyla 95 MB/sn ve 90 MB/sn'ye kadar çıkan okuma ve yazma hızlarını sunarken; UHS-I Hız Sınıfı 3 (U3) ve Sınıf 10'luk performans seviyelerine ulaşıyor.

Bellek kartında değişen beklentilerin standardını, üstün özellikli ürünleriyle Samsung belirliyor

Samsung Markalı Bellek Ürünlerinden Sorumlu Kıdemli Satış Müdürü Pınar Kaçar, değişen teknoloji kullanımlarıyla birlikte; bellek kartından beklentilerin de farklılaşmaya çalıştığına dikkat çekerek şunları söyledi: "Aksiyon kameraları ve insansız hava araçları gibi gelişmiş teknolojilerin hızla hayatımıza girmesiyle birlikte tüketiciler artık bellek kartlarından daha fazlasını bekliyorlar. Özellikle 4K video kaydetme ve oynatma alanındaki artışa bağlı olarak; daha yüksek bellek depolama hacmi ve daha yüksek aktarım hızları için gittikçe artan bir ihtiyaç olduğunu gözlemliyoruz. PRO Plus 128 GB mikroSD'nin gelişiyle birlikte, Samsung'un günümüz tüketicilerinin hızla değişen ihtiyaçlarını karşılamak için sınıfının en iyisi bellek kartlarını üretip sunma konusundaki taahhüdümüzü yerine getiriyoruz. PRO Plus 128 GB mikroSD, aynı zamanda markalı bellek ürünlerindeki liderliğimizi de güçlendiriyor."

2015'in başında duyurusu yapılan PRO Plus ailesinin en yeni üyesi olarak pazara sunulan PRO Plus 128 GB mikroSD; yeni gelişmekte olan ses ve görüntü alanındaki tüketici elektroniklerine özgü güvenlik, kapasite, performans ve çevre gerekliliklerini karşılamak üzere tasarlandı.

Üstün teknolojinin ürünü, üstün özellikleri sunan bellek kartı: PRO Plus 128 GB mikroSD

Profesyonel seviyede fotoğrafların depolanması ve aktarılması ile 4K UHD video kaydedilmesi ve oynatılması için gerekli teknoloji ile donatılan yeni PRO Plus 128 GB mikroSD sahip olduğu özellikleriyle; gelişmiş akıllı telefonlar ile tabletlerde kullanım için ideal. PRO Plus 128 GB mikroSD, aksiyon kameralarında bellek kartını değiştirmeye gerek kalmadan yaklaşık dört saatlik 4K UHD video veya 16 saat 20 dakikalık Full HD video kaydı yapabiliyor. Buna ek olarak, kullanıcı ayarlarına ve yapılandırmalarına bağlı olarak maksimum 10.940 fotoğraf ve 30.940 MP3 şarkı saklayabiliyor.

OEM markası bağımsız, mikroSD yuvası olan tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanan PRO Plus 128 GB mikroSD, suya (ICE 529IPX7), ısıya, X ışınlarına, mıknatısa ve darbelere karşı dayanıklılık ve koruma gibi yükseltilmiş Samsung 5 koruma özellikleri ile donatıldı.

Yeni PRO Plus 128 GB mikroSD bellek kartı Ocak 2016'dan itibaren satışa sunulacak.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Mesut Mesut

Fiyatı ne fiyatı ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 09.12.2015 23:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın