| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

İddia: 5'de önemli ölçüde geliştirilmiş işlemci olacak!

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 05.12.2015, 13:03 Güncelleme Tarihi: 05.12.2015, 13:11
Etiketler:
Apple Tv Apple TV 5 apple Apple TV 3
İddia: Apple TV 5'de önemli ölçüde geliştirilmiş işlemci olacak!

4 piyasaya sürüldü ve söylenti okları bir sonraki nesil TV'ye yöneldi.

Hasan Uğur Nayır

Tayvanlı yayın DigiTimes'ın isimsiz tedarik zinciri kaynaklarına dayandırdığı raporuna göre 5'te yepyeni ve güçlü bir işlemci ile birlikte ısı dağılımı çözümü olacak. Cihazın aralık ayında deneme üretimine, 2016'nın ilk çeyreği içinde de hacimli üretime gireceği ileri sürülüyor.

Ayrıca raporda "Yeni özellikler" olduğundan bahsedilmiş. Bu yeni özellikler arasında 4K desteği var mı? Cevap olabilir. 'ın beklenen bir özelliği kesip, sonraki nesil cihazda sunma huyu var. Kaynaklar Apple'ın yeni Apple TV'ye güçlü işlemci ve yeni özellikler koyarak, medya cihazından daha farklı olmasını istediğini söyledi. Bazı pazar gözlemcileri de yeni Apple TV'nin 2016'da 20 milyon adet sevk edilmesini bekliyor.

Sonuç olarak bu raporu doğrulamanın herhangi bir yolu yok. Küçük geliştirmelerle ve daha az güç çeken A8 varyantıyla birlikte Apple TV 4'ün revize edilmiş modeli çıkabilir. Mesela , 2012'nin Mart ayında piyasaya sürülmüştü. 2013 Ocak ayında da revize edilmiş Apple TV 3 çıktı. Apple TV kullanıyor musunuz? Sizce yeni Apple TV'de hangi özellikler olmalı? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Deadspace Deadspace

Gereksizliğin adı gibi arkadaş aldı hevesle sonra benim samsung telefonla arkadaşın televizyonuna yaptığımı gördü şok oldu birde telefonda adamın klimasını açınca biz boşa bunlara para veriyoruz dedi

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.12.2015 20:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın