| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

'ten ""

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 15.05.2011, 08:00 Güncelleme Tarihi: 15.05.2011, 08:00
Etiketler:
Alcatel-Lucent OmniTouch 8082 My IC telefon akıllı masaüstü telefon opentouch
Alcatel-Lucent'ten

OmniTouch 8082 My IC Phone, bir masa telefonunda daha önce görülmeyen bir uygulama erişimi ve gelişim dönemini başlatıyor.

"" Paris'te iş dünyası ve telekomünikasyon sektörüne tanıtıldı. Alcatel-Lucent OmniTouch™ 8082 My IC Phone, bir masa telefonunda daha önce görülmeyen bir uygulama erişimi ve gelişim dönemini başlatıyor. Öncü bir yeni yazılım ve açık kodlu arayüz ile desteklenen telefon, multimedya uygulamaları ve tamamen yeni kullanıcı arayüzü ile kurum içinde iletişime yeni bir boyut kazandırıyor. LED arka aydınlatmalı yedi inçlik bir geniş kapasitif dokunmatik ekranı bulunan telefon, bağlama yönelik duyusal geri bildirimin yanı sıra Bluetooth ve USB bağlanabilirliği gibi özellikleri ile de akıllı telefon deneyimini masa telefonlarının güvenliği, kalitesi ve güvenilirliği için standart hale getiriyor.

Çalışanların iletişimleri ve uygulamaları masalarından yönetmeleri için daha güçlü araçlar sunan Alcatel-Lucent "Akıllı Masaüstü Telefon", güvenliği ve yüksek kaliteli sesi ile ön plana çıkıyor. Müşteri ve çalışan uygulamalarında ara erişim ile birleşen multimedya iletişim deneyimi sunan bu yeni teknolojide 'dokunmatik' ekran, çok taraflı tele konferans sistemi yer alıyor.

Alcatel-Lucent Pazarlama Direktörü Nicolas de Kouchkovsky, "Yeni My IC Phone ürünümüz ile iletişimi basit sesli çağrıların ötesine taşıyor ve sınırsız uygulama olanağı ile, üretkenliği artıran ve kişiye/bilgiye erişimi kolaylaştıran bir dizi uygulamaya sahip gerçek bir multimedya deneyiminin kapılarını açıyoruz" dedi.

Alcatel-Lucent , Alcatel-Lucent iletişim platformları paketinin yanı sıra Haziran ayında otel sektörü için de sunulacak ikili paketin parçası olan lider Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise platformunda da çalışabilecek.

Otel Sektörü için Paket Çözümler
Alcatel-Lucent'in otel sektörüne yönelik, konuk deneyimini değiştiren My IC telefon ürünü iki paket halinde satışa sunuluyor. "Temel paket", oteller için optimize edilmiş kullanıcı arayüzü için özelleştirilmiş bir ana sayfa içeriyor ve oda çıkışı ya da uyandırma hizmeti gibi planlanmış konuk hizmetleri sunuyor. "Zengin paket", konuğun klima kumandasını, aydınlatmayı ve müzik ya da filmler için medya hizmetlerini kontrol etmesine izin veren gelişmiş yetenekler sunuyor. "Zengin" versiyon ayrıca otellerin özelleştirilmiş tanıtım mesajları ve reklamları doğrudan telefonun arayüzünde görüntülemesini de sağlıyor; bunların tümü ayrı konuk deneyimleri için düzenleniyor.

Açık Kaynak Kodu Yaklaşımı Uygulamaları da Beraberinde Getiriyor
Masa telefonu deneyimine yönelik yeni bir uygulama dünyası yaratan Alcatel-Lucent, küresel bir geliştiriciler topluluğunu My IC Phone'a binlerce uygulama üretmeleri için yönetiyor. Uygulama gelişimini optimize etmek için bir açık kaynak kodu yaklaşımını benimseyen Alcatel-Lucent, bir dizi API ve SDK sunuyor; bunlar şirketin http://developer-enterprise.alcatel-lucent.com adresindeki uygulama geliştirme topluluğu portalından edinilebilir. Alcatel-Lucent Uygulama Ortak Programı'ının parçası olan My IC telefon geliştirme topluluğu yakın zamanda dünya çapında 1.000 adet geliştiriciyi sayısını aştı ve bu sayının telefon kullanılmaya başladığında daha da artması bekleniyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Donanım Toplam kayıt: 114

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın