| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Türkiye’de satışa sunuluyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 03.10.2014, 00:13 Güncelleme Tarihi: 03.10.2014, 12:18
Etiketler:
samsung bulaşık makinesi WaterWall beyaz eşya
Samsung WaterWall Türkiye’de satışa sunuluyor

’un en son teknolojilerle donatılmış ile geleneksel bulaşık makineleri tarihe karışıyor.

Samsung WaterWall, beyaz eşya pazarına şu ana kadar sunulmuş bulaşık makinelerinden çok daha farklı, radikal bir teknolojiye sahip. 160 yıldır yerinde sayan geleneksel döner püskürtmeli bulaşık makinelerine meydan okuyan Samsung WaterWall öne ve arkaya hareket edebilen yepyeni su duvarı teknolojisi ile dünyada bir ilke imza atıyor.

Yepyeni teknoloji ürünü WaterWall, 160 yıldır kullandığımız bulaşık makinelerinde yer alan döner püskürtmeli kol mekanizması yerine, 'lineer mekanizma'ya sahip. Lineer mekanizması sayesinde makinenin alt kısmı boyunca hareket ederek, dikey su jetleriyle her köşeye düzenli yüksek su basıncı sağlıyor. nde bir köşeden diğerine güçlü bir su duvarı oluşturduğundan, her seferinde tüm bulaşıklarınızı teker teker yıkayarak maksimum performans sergiliyor.

Zone Booster özelliği ile en kirli bulaşıklar da artık pırıl pırıl

WaterWall Zone Booster özelliği ile kirlilik dereceleri birbirinden farklı bulaşıklarınızı maksimum performansla eşit oranda temizliyor. En yoğun kirli bulaşıkları bir tarafa, daha az kirli bulaşıklarınızı diğer bir tarafa koyarak bu özellikten faydalandığınızda, farklı basınç oranları uygulayarak tüm bulaşıklarınıza nüfuz ediyor. Bu sayede en zorlu kirleri dahi kolayca temizleyerek, etkili performansıyla göz dolduruyor.

Yeni esnek, katlanabilir ve çıkartılabilir tasarım

WaterWall esnek, katlanabilir ve çıkartılabilir tasarımı ile tüketicilere bulaşıkları kolayca yerleştirip, boşaltabilme imkanı sunuyor. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından kapısı otomatik olarak açılarak içerideki buharın tahliyesi sağlanıyor, bu sayede de daha etkili kurutma performansına ulaşılıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

rabia rabia

Kullanan varmı son modeli .çok beğendim ama cesaret edemedim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.05.2015 16:25
BMWcandır BMWcandır // BURSA

Bulaşık makinesinde WaterWall teknolojisi güzelde ben bu teknolojinin su tasarrufuda yapmasını isterdim. Çünkü benim dikkat ettiğim tek nokta bir makinenin su tasarrufu yapmasıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.02.2015 01:51
ahmetfx ahmetfx // ANKARA

Samsung ve LG nedense beyaz eşyada pek önerilmiyor. Hele ki Samsung yüzlerce de ürün çıkarmış bu alanda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.01.2015 12:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın