| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

’den

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 02.10.2014, 23:58 Güncelleme Tarihi: 03.10.2014, 12:18
Etiketler:
vestel dünya rekortmeni bulaşık makinesi Vestel Ekomaks
Vestel’den dünya rekortmeni bulaşık makinesi

, 'ni tanıttı.

Sunduğu enerji verimliliği ile Alman Elektrik, Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Kurumu'ndan VDE onayı alan Vestel Ekomaks, yüksek teknolojisi ve erişilebilir fiyatıyla tüketici karşısına çıktı. Teknolojik özellikleri ile olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çeken ürün, inox dış görünümüyle mutfaklara şıklık katıyor.

Vestel, enerji verimliliğinde sınır tanımıyor

A+++'dan yüzde 20 daha az enerji tüketerek doğa ve bütçe dostu olan Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi, akıllı sepet tasarımı ve 3. sepeti ile kullanıcılarına 14 kişilik bulaşığı tek seferde yıkama olanağı sunuyor. Eco 50 Derece Programı'nda 14 kişilik bulaşığı A+++ ürünlere oranla yüzde20 daha az enerji ve yalnızca 9lt su tüketimiyle, Eco 5,5 Litre Programı'nda ise 14 kişilik bulaşığı yalnızca 5,5 litre su tüketimiyle yıkayan Ekomaks kullanıcılarına maksimum verimlilik sunuyor.

Ürün, Waterbox teknolojisi sayesinde bulaşıkların son durulama suyunu filtreleyerek anti-bakteriyel bir cepte depolayıp sonrasında bu suyu ön yıkamada kullanarak, hanelerdeki su tüketimini azaltırken, doğal kaynakların korunmasına da katkı sağlıyor. Auto-door teknolojisine sahip , yıkama programının bitiminde otomatik olarak açılan kapısı ile makine içerisindeki hava sıcaklığını düşürerek kurutma işleminin daha düşük sıcaklıklarda gerçekleşmesini sağlıyor. Bu sayede ürün, bulaşıkları kurutmak için ekstra enerji harcamıyor.

Elde yıkamaya göre 11 kat su tasarruf sağlıyor

Vestel Ekomaks, kişiye ve ihtiyaçlara özel 10 farklı program alternatifiyle de bulaşık yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Jetwash 18' yıkama programı acil bulaşıkları 18 dakikada kullanıma hazır hale getirirken, Smartwash programı, bulaşıkların kirlilik seviyesini ölçüp uygun yıkama programını kendi belirliyor. Ecowash teknolojisi de kullanıcılara az bulaşıkta elde yıkamaya göre 11 kat su tasarrufu yapma imkanı sağlıyor.

Ekstra hızlı, ekstra sessiz, ekstra hijyen ve turbo kurutma fonksiyonları da bulunan Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi her ihtiyaca uygun çözümleri ve 1.599 TL'lik satış fiyatı ile Vestel satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

BMWcandır BMWcandır // BURSA

Vestelin ekomaks bulaşık makinesi gerçekten suyu çok az israf ediyor. 5.5 litre su ile 14 kişik bulaşıkları yıkamasının yanı sıra elektriğide çok az kullaması çok muhteşem bir makine olmuş
5.5 litre programının yanı sıra bol program seçeneklerin olmasıda bu makinenin üstüne mühendislikte yapması anlamına geliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 08.02.2015 02:01
denimod54 denimod54 // SAKARYA

oldukça iddali bir ürüün gibi gözüküyor bakalım neler olacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 26.01.2015 13:07
5.5 litreye hayır 5.5 litreye hayır

bulaşık deterjanların toksik olduğu ortadayken 5.5 litryle yıkamak mı ? su kullanımını kullanıcının seçebleceğ tasarımlar şart. 15 litre dahi dterjanı durulamaz. makinelere 2 kre durula 3 kre durula gibi seçenekler koymuyorlarsa kalsın ben almayım. keza çamaşır maknelerinde ilave 2. 3. durulama yaptırılabilmeli. artı sıcaklığın ve sıkma devrinin ve kullanılacak suyun mktarının seçilbleceği serbest programlar olmalı.
bu haliyle bin tane ödül alsa da bu makine çöp. sadece vestel için yazmıyorum bunu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır5
cevapla 19.12.2014 02:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın